4 kwietnia 2015

Stół wielkanocny (cz. 3)

Jak Wasze przygotowania do Wielkanocy? Nasze idą pełną parą. Mazurek nabiera smaku w chłodnym miejscu, a tulipany i żonkile cierpliwie czekają na swoje miejsca na świątecznym stole. A co do stołu właśnie... Chciałybyśmy Wam dziś pokazać naszą trzecią propozycję na jego wielkanocną dekorację.
Ta stylizacja nawiązuje do natury. Mamy tu lniany obrus, odcienie kości słoniowej, zieleń roślin oraz dodatki w kolorach ziemi. Całość jest stonowana i wydaje się bardzo swojska, jednak dzięki eleganckim nakryciom pozostaje odświętna. A znaczna ilość kwiatów, piórek i jaj dodaje dużo wiosennego klimatu :)

To na tyle Kochani :)
Chciałybyśmy życzyć Wam cudownych rodzinnych Świąt Wielkiej Nocy 
i odrobiny nietuzinkowej kreatywności, 
która przysporzy, poza pięknym otoczeniem, zapewne także tematów do rozmów w tym jakże miłym czasie.
Wesołego Alleluja! :)


Za pomoc przy stylizacjach wielkanocnych stołów dziękujemy serdecznie Marcie z Amarantu, która potrafi czarować przy pomocy kwiatów :)2 komentarze:

  1. Dziewczyny, jesteście genialne! Brakuje mi tylko na stronie głównej info na jakim terytorium działacie (cała PL, czy zagranica też, która z Was gdzie jest zlokalizowana w Polsce). Myślę, że byłoby to pomocne dla potencjalnego Klienta. Pozdrowienia! Agata

    OdpowiedzUsuń
  2. Agata dzięki wielkie za info. Cały czas dopracowujemy stronę i wszelkie wskazówki mile widziane. Powoli będziemy dopieszczac wizualnie :)

    OdpowiedzUsuń